Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Jesteśmy gotowi przedstawić Państwu gotowy scenariusz imprezy, począwszy od zaplanowania jej przebiegu aż do jej przeprowadzenia. Możemy również podjąć się realizacji Państwa własnego scenariusza.
Mając na uwadze nasze doświadczenie, zaplecze techniczne oraz specyfikę gry paintball jesteśmy przygotowani na zorganizowanie imprez i spotkań o charakterze:

  • • Integracyjnym
  • • Motywacyjnym
  • • Szkoleniowym

Profil każdej imprezy jest dostosowany do Państwa życzeń i potrzeb. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę zarówno dla małych, kilkuosobowych grup, jak i dla dużej ilości uczestników.
Przy organizacji imprezy nie zapominamy również o bezpieczeństwie naszych Klientów. Zawsze gwarantujemy Państwu, oprócz fachowej kadry instruktorskiej, obsługę medyczną oraz pakiet ubezpieczeniowy dla każdego uczestnika zabawy. Pamiętamy również o cateringu. Menu zawsze dostosowujemy do życzeń uczestników. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

PaintballPaintballPaintballPaintballPaintballPaintball

 

 

Nasi klienci

TYSKIE.pngPricewaterhousecoopers.pngKompania Piwowarska.pngFlota Swinoujscie.pngArvinMeritor.pngPKO Bankowy Leasing.pngEurocash.pngVHN.pngGORENJE.pngPSI.pngZETO.pngPetro-Oil.pngME-FA.pngPCSS.pngRaben.pngABEDIK.pngTOYOTA.pngSkolwin.pngCastorama.pngSchenker.pngNIVEA.pngHAPPICH.pngHILDING.pngAmica.pngWavin.pngNickel.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.