Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteśmy gotowi przedstawić Państwu gotowy scenariusz imprezy, począwszy od zaplanowania jej przebiegu aż do jej przeprowadzenia. Możemy również podjąć się realizacji Państwa własnego scenariusza.
Mając na uwadze nasze doświadczenie, zaplecze techniczne oraz specyfikę gry paintball jesteśmy przygotowani na zorganizowanie imprez i spotkań o charakterze:

  • • Integracyjnym
  • • Motywacyjnym
  • • Szkoleniowym

Profil każdej imprezy jest dostosowany do Państwa życzeń i potrzeb. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę zarówno dla małych, kilkuosobowych grup, jak i dla dużej ilości uczestników.
Przy organizacji imprezy nie zapominamy również o bezpieczeństwie naszych Klientów. Zawsze gwarantujemy Państwu, oprócz fachowej kadry instruktorskiej, obsługę medyczną oraz pakiet ubezpieczeniowy dla każdego uczestnika zabawy. Pamiętamy również o cateringu. Menu zawsze dostosowujemy do życzeń uczestników. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

PaintballPaintballPaintballPaintballPaintballPaintball

 

 

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Amica.pngNIVEA.pngEurocash.pngSkolwin.pngPetro-Oil.pngNickel.pngWavin.pngKompania Piwowarska.pngPSI.pngTYSKIE.pngHAPPICH.pngVHN.pngSchenker.pngPKO Bankowy Leasing.pngGORENJE.pngPricewaterhousecoopers.pngFlota Swinoujscie.pngHILDING.pngRaben.pngTOYOTA.pngPCSS.pngABEDIK.pngCastorama.pngArvinMeritor.pngME-FA.pngZETO.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.