Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Imprezy BSA

Integrujemy z dystasemBSA Imprezy to kompleksowa organizacja imprez dla firm. Naszą misją jest tworzenie programów i scenariuszy imprez, dających naszym klientom możliwość przeżycia wyjątkowych chwil w trakcie ich trwania. Poprzez kompleksową organizację imprez rozumiemy zaplanowanie, przygotowanie i ich realizację.

Festyny i Pikniki – organizacja imprez z udziałem pracowników i ich rodzin, połączona z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Dla dzieci – organizując zabawy dla dzieci, zawsze kierujemy się zasadą, by atrakcje przez nas proponowane zapewniły najmłodszym jak najwięcej wrażeń.

Team Building - organizacja imprez ukierunkowanych na współdziałanie w grupie, zabawa oparta na tworzeniu i rywalizacji.

Indoor – organizacja imprez w oparciu o tematy szkoleń, odbywających się przede wszystkim w salach szkoleniowych i obiektach zamkniętych.

Szkolenia – organizacja szkoleń, rezerwacja obiektów, trenerzy, organizacja czasu wolnego w trakcie i po szkoleniu.

Gry terenowe – organizacja imprez ze specjalnymi scenariuszami, wymagającymi od uczestników większego zaangażowania.

Paintball – organizacja imprezy plenerowej w oparciu o rozgrywki paintball pomiędzy rywalizującymi zespołami

Ekstremalnie – organizacja imprezy dla osób, którym „zwykła zabawa” nie dostarcza już tak dużo emocji, a mieliby ochotę na przeżycie czegoś wyjątkowego.

Imprezy tematyczne – organizacja imprez z konkretnymi scenariuszami, dekoracją, przebraniem, o określonej tematyce i charakterze.

Każdy realizowany przez nas projekt, poparty jest szczegółową analizą potrzeb Klienta. Zapewnia to przygotowanie niepowtarzalnego scenariusza, dostosowanego do charakteru imprezy firmowej, profilu firmy i oczekiwań zaproszonych gości.

Profil każdej imprezy jest dostosowany do Państwa życzeń i potrzeb. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę zarówno dla małych, kilkuosobowych firm, jak i dla dużej ilości uczestników.

Przy organizacji imprezy nie zapominamy o bezpieczeństwie naszych Klientów. Zawsze gwarantujemy Państwu, oprócz fachowej kadry instruktorskiej, obsługę medyczną oraz pakiet ubezpieczeniowy dla każdego uczestnika zabawy.

Pamiętamy również o cateringu. Menu zawsze dostosowujemy do życzeń uczestników. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta.

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

PKO Bankowy Leasing.pngSchenker.pngHAPPICH.pngWavin.pngNickel.pngSkolwin.pngArvinMeritor.pngCastorama.pngEurocash.pngPCSS.pngKompania Piwowarska.pngZETO.pngNIVEA.pngABEDIK.pngAmica.pngPricewaterhousecoopers.pngTYSKIE.pngTOYOTA.pngPSI.pngVHN.pngPetro-Oil.pngRaben.pngGORENJE.pngME-FA.pngFlota Swinoujscie.pngHILDING.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.