Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Organizacja imprez dla mniejszej ilości uczestników (do 100 osób), w których najważniejszym aspektem jest integracja uczestników. Scenografię tego typu spotkań stanowią przede wszystkim kameralne miejsca tak zwane pola piknikowe.

PiknikiJesteśmy w stanie zorganizować imprezę w wielu przystosowanych do tego miejscach, ale również przygotować miejsce piknikowe specjalnie dla Państwa.

Każdy taki piknik posiada własny scenariusz, który dostosowujemy do życzeń naszych klientów. Nie zapominamy o elementach rekreacyjnych, które doskonale wkomponowują się w program imprezy.piknik

Z organizacją każdego pikniku ściśle powiązana jest organizacja cateringu. Nasza firma od wielu lat współpracuje w tej dziedzinie z najlepszymi firmami cateringowymi, które dzięki bogatemu doświadczeniu oraz ustalonej renomie są w stanie zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta, a forma i estetyka serwowania dań cieszy się uznaniem każdego klienta.

 

 

 

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

HILDING.pngPricewaterhousecoopers.pngWavin.pngTYSKIE.pngPetro-Oil.pngABEDIK.pngPKO Bankowy Leasing.pngME-FA.pngKompania Piwowarska.pngVHN.pngFlota Swinoujscie.pngTOYOTA.pngSchenker.pngPSI.pngPCSS.pngHAPPICH.pngSkolwin.pngZETO.pngArvinMeritor.pngEurocash.pngNIVEA.pngRaben.pngAmica.pngGORENJE.pngNickel.pngCastorama.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.