Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dla dzieci

Organizując zabawy dla dzieci, zawsze kierujemy się zasadą, by atrakcje przez nas proponowane zapewniły najmłodszym jak najwięcej wrażeń. W zależności od wieku możemy stworzyć program, który sprawi, że przez całą imprezę najmłodsi będą mogli wybrać dla siebie coś najbardziej atrakcyjnego. Dbamy, by program ten zawierał elementy rekreacyjne, artystyczne jak i pokazowe.

Dzieci

Zamki, Zjeżdżalnie, Dmuchańce, Gladiatorzy, Ring Bokserski, Rodeo
Każde dziecko znajdzie coś dla siebie !!!

Gry, zabawy, pląsy
Dzieci w towarzystwie doświadczonych animatorów bawią się w przygotowane dla nich zabawy.

Gry rekreacyjne
Zabawy, w których najmłodsi rywalizują we wszelkich konkurencjach.

Malowanie Twarzy
Doskonałe rozpoczęcie zabawy. Kolorowe twarze rozweselą każdego.

Szczudlarze
Interaktywne widowisko dla dzieci w każdym wieku. Aktorzy, którzy grają na szczudłach wciągają swoich widzów do wspólnej zabawy.

Teatry Dziecięce
Spektakle tworzone specjalnie na konkretne imprezy. Są to widowiska, w których oprócz samej gry aktorskiej w roli główniej występują najmłodsi.

  • • "Cyrk Julcio przedstawia"
  • • "Wesołe igraszki"
  • • "Podróże Dookoła Świata"

dziecidziecidzieci

 

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

HAPPICH.pngPCSS.pngPricewaterhousecoopers.pngNIVEA.pngPetro-Oil.pngWavin.pngCastorama.pngRaben.pngNickel.pngTYSKIE.pngPSI.pngArvinMeritor.pngSkolwin.pngPKO Bankowy Leasing.pngKompania Piwowarska.pngME-FA.pngFlota Swinoujscie.pngVHN.pngAmica.pngZETO.pngGORENJE.pngHILDING.pngSchenker.pngEurocash.pngABEDIK.pngTOYOTA.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.