Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Organizacja imprez, których głównym celem jest budowanie zespołu. Są to gry i zadania, w których liczy się przede wszystkim współdziałanie w grupie. Imprezę tego typu można organizować w różnych warunkach. Doskonale sprawdzają się w otwartym terenie, ale można je również przeprowadzać w obiektach zamkniętych.

Dobór zadań uzależniony jest od celów postawionych grupie. Może on dotyczyć tworzenia i integracji nowopowstałych grup, czy umocnienia lub konsolidacji zespołów istniejących. Dobrze dobrany program imprezy jest ściśle oparty o możliwości grup uczestniczących w imprezie.

 

team building 1 team building 2 team building 3 team building 4 team building 5 team building 6

Nasi klienci

PKO Bankowy Leasing.pngHAPPICH.pngKompania Piwowarska.pngZETO.pngME-FA.pngTYSKIE.pngSkolwin.pngPSI.pngRaben.pngABEDIK.pngVHN.pngWavin.pngSchenker.pngNIVEA.pngAmica.pngEurocash.pngPricewaterhousecoopers.pngGORENJE.pngTOYOTA.pngPetro-Oil.pngArvinMeritor.pngHILDING.pngNickel.pngFlota Swinoujscie.pngPCSS.pngCastorama.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.