Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Organizacja imprez, których głównym celem jest budowanie zespołu. Są to gry i zadania, w których liczy się przede wszystkim współdziałanie w grupie. Imprezę tego typu można organizować w różnych warunkach. Doskonale sprawdzają się w otwartym terenie, ale można je również przeprowadzać w obiektach zamkniętych.

Dobór zadań uzależniony jest od celów postawionych grupie. Może on dotyczyć tworzenia i integracji nowopowstałych grup, czy umocnienia lub konsolidacji zespołów istniejących. Dobrze dobrany program imprezy jest ściśle oparty o możliwości grup uczestniczących w imprezie.

 

team building 1 team building 2 team building 3 team building 4 team building 5 team building 6

Nasi klienci

Schenker.pngPKO Bankowy Leasing.pngABEDIK.pngArvinMeritor.pngPCSS.pngWavin.pngVHN.pngEurocash.pngZETO.pngNickel.pngKompania Piwowarska.pngME-FA.pngNIVEA.pngPetro-Oil.pngRaben.pngHILDING.pngSkolwin.pngHAPPICH.pngGORENJE.pngTYSKIE.pngAmica.pngFlota Swinoujscie.pngCastorama.pngTOYOTA.pngPricewaterhousecoopers.pngPSI.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.