Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Organizacja imprez, których głównym celem jest budowanie zespołu. Są to gry i zadania, w których liczy się przede wszystkim współdziałanie w grupie. Imprezę tego typu można organizować w różnych warunkach. Doskonale sprawdzają się w otwartym terenie, ale można je również przeprowadzać w obiektach zamkniętych.

Dobór zadań uzależniony jest od celów postawionych grupie. Może on dotyczyć tworzenia i integracji nowopowstałych grup, czy umocnienia lub konsolidacji zespołów istniejących. Dobrze dobrany program imprezy jest ściśle oparty o możliwości grup uczestniczących w imprezie.

 

team building 1 team building 2 team building 3 team building 4 team building 5 team building 6

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Kompania Piwowarska.pngZETO.pngWavin.pngHAPPICH.pngSkolwin.pngEurocash.pngPetro-Oil.pngPKO Bankowy Leasing.pngTYSKIE.pngAmica.pngVHN.pngME-FA.pngTOYOTA.pngPCSS.pngPricewaterhousecoopers.pngHILDING.pngCastorama.pngSchenker.pngABEDIK.pngArvinMeritor.pngFlota Swinoujscie.pngRaben.pngNIVEA.pngGORENJE.pngNickel.pngPSI.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.