Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Organizacja imprez odbywających się przede wszystkim w obiektach zamkniętych, takich jak: sale konferencyjne, sale szkoleniowe oraz miejsca przystosowane do pobytu i wypoczynku grup szkoleniowych.

Zabawy i atrakcje wchodzące w skład tego typu imprez często wiążą się z tematami szkoleń. W takim przypadku scenariusze imprez są tworzone oraz dostosowywane do konkretnych szkoleń.

Zabawy indoor to również rozrywka, którą można organizować bez względu na pogodę. Jesteśmy w stanie przedstawić scenariusz zabawy wieczornej z uwzględnieniem zabaw przy muzyce, jak i zaproponować gry i konkursy oparte na zdaniach teoretycznych.

Doskonałym uzupełnieniem imprez indoor są wszelkiego typu pokazy oraz występy artystyczne.

Polecamy także IMPREZY TEMATYCZNE.

Nasi klienci

TOYOTA.pngPetro-Oil.pngPSI.pngRaben.pngTYSKIE.pngAmica.pngABEDIK.pngSchenker.pngKompania Piwowarska.pngHILDING.pngVHN.pngFlota Swinoujscie.pngArvinMeritor.pngNickel.pngGORENJE.pngEurocash.pngCastorama.pngPCSS.pngWavin.pngME-FA.pngPKO Bankowy Leasing.pngPricewaterhousecoopers.pngZETO.pngHAPPICH.pngNIVEA.pngSkolwin.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.