Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Organizacja imprez odbywających się przede wszystkim w obiektach zamkniętych, takich jak: sale konferencyjne, sale szkoleniowe oraz miejsca przystosowane do pobytu i wypoczynku grup szkoleniowych.

Zabawy i atrakcje wchodzące w skład tego typu imprez często wiążą się z tematami szkoleń. W takim przypadku scenariusze imprez są tworzone oraz dostosowywane do konkretnych szkoleń.

Zabawy indoor to również rozrywka, którą można organizować bez względu na pogodę. Jesteśmy w stanie przedstawić scenariusz zabawy wieczornej z uwzględnieniem zabaw przy muzyce, jak i zaproponować gry i konkursy oparte na zdaniach teoretycznych.

Doskonałym uzupełnieniem imprez indoor są wszelkiego typu pokazy oraz występy artystyczne.

Polecamy także IMPREZY TEMATYCZNE.

Nasi klienci

VHN.pngSkolwin.pngAmica.pngZETO.pngKompania Piwowarska.pngTOYOTA.pngPSI.pngSchenker.pngArvinMeritor.pngME-FA.pngRaben.pngTYSKIE.pngNIVEA.pngCastorama.pngNickel.pngWavin.pngEurocash.pngHILDING.pngABEDIK.pngPCSS.pngPricewaterhousecoopers.pngPetro-Oil.pngHAPPICH.pngPKO Bankowy Leasing.pngGORENJE.pngFlota Swinoujscie.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.