Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Artykuły

Team buildingOrganizacja imprez polegających na osiągnięciu wyznaczonego celu poprzez rozwiązywanie logicznie następujących po sobie zadań. Scenariusze takich imprez zawierają zarówno zadania teoretyczne jak i sprawnościowe. Uczestnicy korzystają często z map, kompasów, odbiorników GPS lub innych pomocy.

Bardzo często w scenariuszach takich imprez wykorzystywane są elementy gry paintball.

W naszej działalności największą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dlatego też wszystkie proponowane przez nas zadania nie niosą w sobie znamion ryzyka i są dogłębnie przeanalizowane, sprawdzone i dostosowane do wieku, możliwości oraz sprawności uczestników.

Każdej imprezie towarzyszy catering organizowany w polowych warunkach.

Pieczone kiełbaski, ognisko stanowią doskonałe uzupełnienie całego dnia spędzonego w na świeżym powietrzu.

Przykładowy scenariusz: Zdobywanie Twierdzy

Nasi klienci

PSI.pngPetro-Oil.pngCastorama.pngKompania Piwowarska.pngME-FA.pngPricewaterhousecoopers.pngPKO Bankowy Leasing.pngVHN.pngFlota Swinoujscie.pngTYSKIE.pngABEDIK.pngHILDING.pngNIVEA.pngNickel.pngTOYOTA.pngHAPPICH.pngRaben.pngEurocash.pngZETO.pngAmica.pngPCSS.pngSkolwin.pngGORENJE.pngSchenker.pngArvinMeritor.pngWavin.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.