Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Team buildingOrganizacja imprez polegających na osiągnięciu wyznaczonego celu poprzez rozwiązywanie logicznie następujących po sobie zadań. Scenariusze takich imprez zawierają zarówno zadania teoretyczne jak i sprawnościowe. Uczestnicy korzystają często z map, kompasów, odbiorników GPS lub innych pomocy.

Bardzo często w scenariuszach takich imprez wykorzystywane są elementy gry paintball.

W naszej działalności największą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. Dlatego też wszystkie proponowane przez nas zadania nie niosą w sobie znamion ryzyka i są dogłębnie przeanalizowane, sprawdzone i dostosowane do wieku, możliwości oraz sprawności uczestników.

Każdej imprezie towarzyszy catering organizowany w polowych warunkach.

Pieczone kiełbaski, ognisko stanowią doskonałe uzupełnienie całego dnia spędzonego w na świeżym powietrzu.

Przykładowy scenariusz: Zdobywanie Twierdzy

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

NIVEA.pngFlota Swinoujscie.pngHAPPICH.pngWavin.pngZETO.pngPCSS.pngKompania Piwowarska.pngTOYOTA.pngCastorama.pngPSI.pngAmica.pngABEDIK.pngTYSKIE.pngRaben.pngHILDING.pngME-FA.pngSchenker.pngSkolwin.pngNickel.pngPKO Bankowy Leasing.pngPetro-Oil.pngVHN.pngPricewaterhousecoopers.pngEurocash.pngArvinMeritor.pngGORENJE.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.