Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bike The Park

rRajd rowerowyPrzykładowy scenariusz rajdu: 2 drużyny wyruszą z mapą i przewodnikiem na trasy Wielkopolskiego Parku Narodowego. Uczestnicy rajdu poprzez wiadomości SMS oraz MMS Otrzymają instrukcje, które należy wykonać. Podczas rajdu każdy będzie miał okazję podziwiać najpiękniejsze widoki Wielkopolski widziane z wież widokowych znajdujących się na terenie parku. W trakcie Wyprawy energii do pedałowanie dodadzą nam pyszne kiełbaski z grila.

Czytaj więcej...

Skarby Świata

Bazując na doświadczeniu wyniesionym z organizacji podobnych imprez, niniejszą zaplanowaliśmy tak, aby uczestnikom zaoferować coś bardziej atrakcyjnego niż tylko udział w przygotowanych konkurencjach. Dodatkową atrakcją jest cel nadrzędny całej zabawy czyli zdobycie „Skarbów Świata”. Skarby są finalnym akcentem, ale również elementem łączącym i wiążącym całą imprezę.

Czytaj więcej...

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Amica.pngTOYOTA.pngRaben.pngHAPPICH.pngZETO.pngFlota Swinoujscie.pngPCSS.pngSkolwin.pngABEDIK.pngWavin.pngHILDING.pngME-FA.pngEurocash.pngGORENJE.pngPricewaterhousecoopers.pngPetro-Oil.pngPKO Bankowy Leasing.pngSchenker.pngKompania Piwowarska.pngNickel.pngTYSKIE.pngArvinMeritor.pngNIVEA.pngVHN.pngCastorama.pngPSI.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.