Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spływy Kajakowe

Zachęcam do skorzystania z naszej propozycji spływów kajakowych wzbogaconych o dodatkowe atrakcje. 

Spływy kajakowe

Organizujemy m.in. spływy rzekami Brdą, Drawą, Piławą, Wartą

Czytaj więcej...

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

ME-FA.pngZETO.pngNIVEA.pngTOYOTA.pngVHN.pngHILDING.pngEurocash.pngFlota Swinoujscie.pngPricewaterhousecoopers.pngTYSKIE.pngPCSS.pngABEDIK.pngPKO Bankowy Leasing.pngAmica.pngPSI.pngWavin.pngSkolwin.pngSchenker.pngHAPPICH.pngArvinMeritor.pngGORENJE.pngRaben.pngPetro-Oil.pngKompania Piwowarska.pngNickel.pngCastorama.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.