Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spływy Kajakowe

Zachęcam do skorzystania z naszej propozycji spływów kajakowych wzbogaconych o dodatkowe atrakcje. 

Spływy kajakowe

Organizujemy m.in. spływy rzekami Brdą, Drawą, Piławą, Wartą

Czytaj więcej...

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

PCSS.pngCastorama.pngZETO.pngPetro-Oil.pngSkolwin.pngPSI.pngKompania Piwowarska.pngAmica.pngGORENJE.pngRaben.pngTYSKIE.pngPricewaterhousecoopers.pngHILDING.pngHAPPICH.pngEurocash.pngVHN.pngFlota Swinoujscie.pngPKO Bankowy Leasing.pngArvinMeritor.pngNickel.pngNIVEA.pngWavin.pngSchenker.pngABEDIK.pngME-FA.pngTOYOTA.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.