Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pikniki

Organizacja imprez dla mniejszej ilości uczestników (do 100 osób), w których najważniejszym aspektem jest integracja uczestników. Scenografię tego typu spotkań stanowią przede wszystkim kameralne miejsca tak zwane pola piknikowe.

PiknikiJesteśmy w stanie zorganizować imprezę w wielu przystosowanych do tego miejscach, ale również przygotować miejsce piknikowe specjalnie dla Państwa.

Każdy taki piknik posiada własny scenariusz, który dostosowujemy do życzeń naszych klientów. Nie zapominamy o elementach rekreacyjnych, które doskonale wkomponowują się w program imprezy.piknik

Z organizacją każdego pikniku ściśle powiązana jest organizacja cateringu. Nasza firma od wielu lat współpracuje w tej dziedzinie z najlepszymi firmami cateringowymi, które dzięki bogatemu doświadczeniu oraz ustalonej renomie są w stanie zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta, a forma i estetyka serwowania dań cieszy się uznaniem każdego klienta.

 

 

 

Festyny

pikniki 9

Organizacja imprez dla dużej ilości uczestników. Zazwyczaj są to imprezy dla pracowników oraz ich rodzin. Scenariusze tych spotkań obejmują atrakcje dla różnych grup wiekowych często z uwzględnieniem udziału dzieci.

Organizacja imprez firmowych wiąże się z takim przygotowaniem atrakcji rekreacyjnych oraz artystycznych, aby w największym stopniu spełnić oczekiwania uczestników imprezy, tzn. aby w jednym czasie znaczna ilość chętnych do zabawy mogła swobodnie korzystać ze stanowisk rekreacyjnych. Pozostałe osoby zaś mogą biesiadować w ogródku cateringowym, integrować się w dodatkowych zabawach lub kibicować znajomym. Szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym. Dzieci zawsze mogą liczyć na atrakcje artystyczne i sprawnościowe.pikniki 7

O atmosferę całej zabawy dba doświadczony konferansjer, który zaprasza wszystkich chętnych do zabawy, wprowadza w nastrój imprezy oraz na bieżąco informuje o programie i przebiegu imprezy, wynikach i ciekawostkach.

 

 

 

 

 

 

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Wavin.pngAmica.pngPetro-Oil.pngPSI.pngHAPPICH.pngTYSKIE.pngME-FA.pngCastorama.pngArvinMeritor.pngSchenker.pngZETO.pngKompania Piwowarska.pngGORENJE.pngRaben.pngVHN.pngNickel.pngSkolwin.pngTOYOTA.pngHILDING.pngNIVEA.pngPKO Bankowy Leasing.pngFlota Swinoujscie.pngPCSS.pngABEDIK.pngPricewaterhousecoopers.pngEurocash.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.