Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

PSI.pngGORENJE.pngKompania Piwowarska.pngCastorama.pngPetro-Oil.pngME-FA.pngAmica.pngEurocash.pngHAPPICH.pngVHN.pngABEDIK.pngZETO.pngFlota Swinoujscie.pngArvinMeritor.pngNickel.pngHILDING.pngWavin.pngSchenker.pngPricewaterhousecoopers.pngPKO Bankowy Leasing.pngNIVEA.pngTOYOTA.pngSkolwin.pngRaben.pngTYSKIE.pngPCSS.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.