Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Parasailing
Paintball
JAK DZIAŁAMY?
Atrakcje Dla Dzieci

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

PSI.pngEurocash.pngNIVEA.pngHAPPICH.pngKompania Piwowarska.pngPetro-Oil.pngHILDING.pngGORENJE.pngPricewaterhousecoopers.pngRaben.pngVHN.pngArvinMeritor.pngME-FA.pngNickel.pngCastorama.pngSchenker.pngAmica.pngPCSS.pngABEDIK.pngTYSKIE.pngPKO Bankowy Leasing.pngSkolwin.pngFlota Swinoujscie.pngTOYOTA.pngZETO.pngWavin.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.