Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Parasailing
Paintball
JAK DZIAŁAMY?
Atrakcje Dla Dzieci

Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na 4 zespoły (6-12 osób). Zespoły wyposażone w sporą sumę dolarów będą musiały zebrać jak największą ilość pieniędzy. Dolary mogą zdobywać poprzez taniec z innymi uczestnikami dyskoteki. I kto powiedział, że na tańcu nie można zarobić?

SZAFA GRA

Każdy zespół otwiera wybrane przez siebie drzwi do tajemniczej szafy. W szafie znajdują się kartki z nazwą tańca grupowego, który zespół przygotuje i odtańczy (kankan, kaczuchy, macarena itp.) Do wylosowania są dwa tańce. Bitwę na taniec zwycięży zespół, na który zagłosuje największa liczba uczestników.

Zabawa taneczna

Po zakończonych konkursach i zabawach tanecznych DJ zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy do białego rana.
Zapewniamy:

  • Przygotowanie i przeprowadzenie imprezy
  • DJ
  • Nagłośnienie
  • Konferansjer
  • Koordynację przebiegu całej imprezy
  • Ogłoszenie wyników, wręczenie medali – część oficjalna
  • Pamiątkową płytę CD ze zdjęciami z imprezy

 

 

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

PCSS.pngNIVEA.pngABEDIK.pngKompania Piwowarska.pngEurocash.pngTOYOTA.pngME-FA.pngGORENJE.pngAmica.pngHILDING.pngVHN.pngFlota Swinoujscie.pngPKO Bankowy Leasing.pngSchenker.pngSkolwin.pngCastorama.pngHAPPICH.pngRaben.pngPetro-Oil.pngNickel.pngPSI.pngTYSKIE.pngZETO.pngArvinMeritor.pngWavin.pngPricewaterhousecoopers.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.