Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Parasailing
Paintball
JAK DZIAŁAMY?
Atrakcje Dla Dzieci

„Wizyta bladej twarzy” – jest to impreza indoor o charakterze integracyjnym, w której motywem przewodnim jest kultura północno-amerykańskich Indian.

Celem zabawy jest stworzenie silnego plemienia Indian zdolnego pokonać pozostałe plemiona.

 

Grupa uczestników zostaje podzielona na indiańskie plemiona. Każde plemię zostaje odpowiednio ucharakteryzowane (pióropusze, pomalowane twarze itp.). Plemię tworzy własny totem, nadaje uczestnikom indiańskie imiona, posługuje się własnym językiem, a gdy nastaje noc buduje tipi oraz rozpala ognisko. Aby przetrwać w rezerwacie musi wysłać na polowanie swoich wojowników, a gdy nieurodzaj i susza nastaje odtańczyć szamański taniec deszczu…

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Castorama.pngArvinMeritor.pngSchenker.pngHILDING.pngHAPPICH.pngNickel.pngRaben.pngPKO Bankowy Leasing.pngWavin.pngTYSKIE.pngAmica.pngEurocash.pngSkolwin.pngKompania Piwowarska.pngPetro-Oil.pngPCSS.pngVHN.pngPSI.pngABEDIK.pngNIVEA.pngFlota Swinoujscie.pngGORENJE.pngME-FA.pngZETO.pngTOYOTA.pngPricewaterhousecoopers.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.