Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Parasailing
Paintball
JAK DZIAŁAMY?
Atrakcje Dla Dzieci

Kuligi

Kuligi

Chcielibyśmy zaproponować Państwu  jedną z najbardziej ekscytujących zimowych rozrywek – kulig konny. Pęd koni, pochodnie i wspaniałe widoki wprowadzą Państwa w doskonały nastrój i prawdziwie zimowy klimat. Jazda wśród ośnieżonych lasów i pól Wielkopolski jest wspaniałą przygodą także dla dzieci. Kulig powinien zakończyć się wspólnym ogniskiem, śpiewami oraz pieczeniem kiełbasek. Dodatkową atrakcją dla dorosłych jest degustacja grzańca.

 

 

 

 

 

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

ArvinMeritor.pngVHN.pngRaben.pngWavin.pngKompania Piwowarska.pngPetro-Oil.pngTOYOTA.pngPSI.pngEurocash.pngNickel.pngCastorama.pngGORENJE.pngPricewaterhousecoopers.pngSkolwin.pngZETO.pngHILDING.pngTYSKIE.pngME-FA.pngFlota Swinoujscie.pngNIVEA.pngSchenker.pngHAPPICH.pngAmica.pngPKO Bankowy Leasing.pngPCSS.pngABEDIK.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.