Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Parasailing
Paintball
JAK DZIAŁAMY?
Atrakcje Dla Dzieci

  

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Skolwin.pngABEDIK.pngAmica.pngCastorama.pngPricewaterhousecoopers.pngME-FA.pngHILDING.pngGORENJE.pngFlota Swinoujscie.pngWavin.pngNickel.pngPKO Bankowy Leasing.pngSchenker.pngArvinMeritor.pngPCSS.pngPetro-Oil.pngHAPPICH.pngRaben.pngPSI.pngTYSKIE.pngEurocash.pngKompania Piwowarska.pngTOYOTA.pngVHN.pngNIVEA.pngZETO.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.