Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Parasailing
Paintball
JAK DZIAŁAMY?
Atrakcje Dla Dzieci

Impreza ma charakter wyprawy terenowej z finałowym akcentem w postaci rozgrywki paintball.

Celem głównym jest zdobycie bazy przeciwnika.

Zadanie to można wykonać dopiero po zaliczeniu zadań terenowych, których jakość wykonania będzie wpływać na możliwości bojowe drużyny.

  • Paintball w lesie

Uczestnicy zostają podzieleni na dwa zespoły. Każdy zespół wybiera swojego 

Kapitana oraz nazwę. Zespoły rozpoczynają przygodę od „przejścia i zaliczenia” 

czterech zadań terenowych.
Szybsze wykonanie każdego z zadań nagradzane jest:

  • możliwością wyboru bazy startowej do gry paintball
  • dodatkowymi „uzdrowieniami” w grze
  • dodatkową ilością kul
  • ignorancją strzałów niezależnego snajpera ( snajper oddaje strzały tylko do drużyny, która przegrała dane zadanie).

Zadaniem każdego zespołu jest: odnalezienie miejsc zadaniowych, wykonanie zadań oraz zdobycie bazy przeciwnika w grze paintball.

Odnalezienie miejsc zadaniowych – Zespół otrzymuje mapę terenu, na której zaznaczone są miejsca z zadaniami do wykonania w ustalonej kolejności.

Przeprawa przez siećZadanie nr 1: Przejście przez sieć

Każdy członek zespołu musi przedostać się przez rozwieszoną pionowo sieć. Jeden uczestnik może przejść przez jedno „oczko” sieci.
Nie wolno dotknąć liny – grozi to „porażeniem prądem”!

 

 

 

 

Przeprawa przez most linowy

Zadanie nr 2: Most linowy

Zespół ma do dyspozycji dwie liny. Trzeba je tak dowiązać do drzew, aby zbudować most linowy i przedostać się nad ziemią (nisko) na drugą stronę.

 

 

 

 

Wykrywacz metali

Zadanie nr 3: Pole minowe

Przeciwnik przygotował pole minowe (system powiązanych linek i sznurków między drzewami i tyczkami). Każdy musi bezpiecznie przejść ten teren, nie dotykając żadnej
miny.

 

 

 

Przeprawa przez moczaryZadanie nr 4: Przeprawa przez moczary

Pikniki i Festyny

Pikniki i Festyny Organizujemy imprezy z udziałem pracowników i ich rodzin, połączone z cateringiem, muzyką i atrakcjami rekreacyjnymi oraz artystycznymi.

Czytaj więcej...

Aktywne Wyjazdy dla Firm

Wyjazdy Weekendowe Proponujemy 1, 2-3 dniowe, pełne atrakcji wyjazdy dla pracowników Państwa firmy takie jak rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wyjazdy incentive i wiele innych.

Czytaj więcej...

Programy Integracyjne

TeambuildingPolecamy jedden z wielu naszych autorskich scenariuszy które świetne sprawdzają się na imprezach integracyjnych dla firm.

Czytaj więcej...

Nasi klienci

Pricewaterhousecoopers.pngTOYOTA.pngHAPPICH.pngPKO Bankowy Leasing.pngAmica.pngZETO.pngArvinMeritor.pngPetro-Oil.pngEurocash.pngRaben.pngNIVEA.pngVHN.pngCastorama.pngWavin.pngSchenker.pngKompania Piwowarska.pngSkolwin.pngTYSKIE.pngPSI.pngGORENJE.pngNickel.pngME-FA.pngPCSS.pngFlota Swinoujscie.pngHILDING.pngABEDIK.png
Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.